The Umbrella Academy (2019-2024)
The Umbrella Academy: Sezon 3 The Umbrella Academy sezon 3, odcinek 2
odcinek The Umbrella Academy (2019-2024)

Największy kłębek sznurka na świecie

World's Biggest Ball of Twine 52m
6,5 441
ocen
6,5 10 1 441
The Umbrella Academy
powrót do forum s3e2

Ten odcinek był tak zły że az musiałem założyć konto na tym portalu. Więcej ideologii w serialach, Netflix wytrzyma...

The_Creativ

Czekaj, czekaj. Jeszcze nie widziałeś kolejnych.

ocenił(a) serial na 10
The_Creativ

zajebisty fikołek intelektualny. Przez całe życie Vanya była dziewczyną, pewnego dnia obcięła włosy i stwierdziła że jest Viktorem. Wszyscy uznali to za "normalne". Kto wie, w czwartym sezonie może stwierdzi że jest misiem koalą albo pralką. Jakby nie można było stworzyć serialu bez takich niedorzeczności.

ocenił(a) serial na 8
KasiaK_10

Tekst o misiu koali i pralce złoto xD

KasiaK_10

Od kiedy koala to miś? Olać to... powinno się mówić osoba zwierzęca.

ocenił(a) serial na 8
KasiaK_10

Spróbuj odróżnić człowieka od koali/pralki, anonimowy biedaku.

ayanna8

Nie da się. tak samo nie da się odróżnić kobiety od mężczyzny ani psa od wrony. Ja na ten przykład jestem Rakietą kosmiczną a identyfikuję się jako Fontanna i masz homofobie mnie szanować!

A w serialu gram od 1ego odcinka - to ja jestem Umbrella !

ocenił(a) serial na 8
The_Creativ

Gdzie tam masz jakąś ideologię, nie widziałam tam księdza.

ocenił(a) serial na 8
The_Creativ

Odcinek 8 też tragedia. O niczym... i po to chyba tylko, żeby sezon miał 10 odcinków.

ocenił(a) serial na 8
The_Creativ

Odechciało mi się oglądać reszty po tej scenie. I mam osobiście w dupie co Ci ludzie ze sobą robią, ale niech nie wciskają nam tego na siłę w masmediach i próbują powiedzieć, że jest to normalne. Nigdy tu nie komentowałem, i mam nadzieję, że nie będę musiał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones