PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130473}

Przygody Tarzana

Tarzán
5,6 505
ocen
5,6 10 1 505
Przygody Tarzana
powrót do forum serialu Przygody Tarzana

No nawet fajny serial

ocenił(a) serial na 7

Dawniej zawsze sie go ogladalo na Polsacie, pozniej na Tele 5 a niedawno jeszcze raz powtarzam go sobie ogladajac go na TVP2. Ogolnie to fajny serial, w roli glownej jako Tarzan wystepuje Wolf Larson znany chociazby z serialu "Goraczka w miescie". Wszystkie odcinki tego "Tarzana" pomimo ze sa mocno kiczowate to jednak maja to cos w sobie ze chce sie je ogladac. Ogolnie polecam milosnikom tanich i kiczowatych produkcji takich jak ta.

użytkownik usunięty
Axel

Teraz ten serial większości widzom wydaje się dość kiczowaty. Pamiętam, że oglądałam go trochę jak jeszcze chodziłam do podstawówki (już wtedy dla wielu był kiczowaty). Kiedy go ostatnio powtarzali odczułam pewien sentyment i chętnie obejrzałam kilka odcinków. Tak, to były ciekawe i przyjemne czasy...

ocenił(a) serial na 10

Kiedyś to były seriale........

ocenił(a) serial na 6
Luukasz

Ogladałem i Goraczke w Miescie i Tarzana. Oba dobre seriale. A to ze tarzan jest kiczowaty to porownaj sobie go z np trudne sprawy i wybierz co z tych 2 typow wolalbys ogladac ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones