PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343257}
7,2 30 635
ocen
7,2 10 1 30635
6,0 11
ocen krytyków
Rezerwat
powrót do forum filmu Rezerwat

bohater wspierał codzień, ale jak zareagowali kiedy( kierownik podpisał sie pod zdjęciami
zrobionymu przez chłopca, zachowanie taksiarza który mówi wprost Marcinowi, jaka ma misje do spełnienia, i jakie będą tego konsekwencje. Wreszcie Marcin na wystawie staje się prawdziwym mieszkańcem Pragi( wychodzi kiedy wyrzucaję jego kompanów), i wreszcie zachowanie właściciela kamienicy, który oglądając zdjęcia mówi panie ja chciałem o tym jak najszybciej zapomniec a stało mi sie to coraz bardziej bliskie.
Ważna rolę pełnią tez zdjęcia w filmie, to dzięki nim poznajemy klimat Pragi, to dzięki nim mały chłopiec którego, każdy ma dość odkrywa w sobie talent, i dzieki nim poznajemy co to kodeks Pragi

videonarkoman

Zakończenie takie bajkowe... Ale czy to źle?
Co do meneli, to zapewne raz na jakiś czas mogą sobie pozwolić na "gest". Nic nie robią, tylko szkodzą, a już na pewno dają zły przykład dzieciakom. Zamiast na wino wydali by "zarobione" pieniądze na klisze do aparatu dla dzieciaka, czy coś. Nie mam nic do meneli, tylko do ludzi, którzy całe życie szkodzą, mają wszystko w dupie, ale raz na jakiś czas zrobią coś pożytecznego na pokaz.
Po co ja to pisze? Czemu ja nie śpię?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones